Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cromia

Жіночі сумки Cromia Ви можете купити в інтернет-магазині "Моя сумочка" за невисокими для цього бренду цінами. Завжди присутній розпродаж на моделі минулих колекцій. Асортимент бренду Cromia - жіночі сумки та рюкзаки, кроссбоді, поясні сумки та інші аксесуари. Доставка "Новою поштою" в усі регіони України.

   Історія бренду Cromia починається в місті Толентіно, регіоні Марке, що славиться своїми ремісничими традиціями в виробництві шкіряних виробів. У 1963 році Джерман Шіаманна створює невелике ремісниче підприємство La.i.pe. з виробництва шкіряних аксесуарів. До появи власного бренду Cromia, підприємство займалося виготовленням сумок і шкіряних аксесуарів для провідних міжнародних модних брендів.

У 90-і роки на зміну батькові приходять сини Сержіо і Джино Шіаманна, які дали новий імпульс розвитку підприємства, внесли нові віяння в налагоджене виробництво. На початку 2000 рр. невелике підприємство стає вже великий і успішною компанією з виробництва жіночих сумок і аксесуарів зі шкіри. У 2003 році компанія засновує свій власний бренд - Cromia. Свою продукцію бренд Cromia оновлює два рази в рік, випускаючи осінньо-зимову і весняно-літню колекції.

Сьогодні бренд Cromia - це поєднання останніх модних трендів, оригінальність дизайну і якість виконання. Всі деталі сумок Cromia ретельно продумані, що робить кожну модель ексклюзивної і разом з тим завжди легко впізнаваною серед подібних виробів інших марок. Купівля сумки Cromia - це завжди хороший вибір.

Розгорнути
Вгору