Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Tosca Blu

У 1978 році Джакомо Ронцоні заснував в Бергамо компанію MINORONZONI srl, що спеціалізується на виробництві шкіряних аксесуарів. Компанія починала свою діяльність з виробництва ременів і невеликих шкіряних аксесуарів для модних брендів. Дуже швидко компанія Minoronzoni Srl вийшла в число провідних лідерів галузі. Дотримання традицій, увага до деталей і використання матеріалів високої якості - характерні особливості виробів Minoronzoni, які відрізняються ексклюзивним дизайном в істинно італійському стилі.

У 1998 році бажання Джакомо Ронцоні створити власну лінію аксесуарів втілюється в життя з дебютом бренду Tosca Blu, названого в честь його старшої дочки Вірджинії Тоски Блу. Молодіжний і стильний дизайн, оптимальне співвідношення ціни і якості, а також високу майстерність виконання дозволили бренду за кілька років позиціонувати себе як одного з головних гравців на ринку. У кожній сезонної колекції Tosca Blu пропонує широкий спектр сучасних і функціональних аксесуарів, творчо інтерпретуючи тенденції і приділяючи особливу увагу високій якості шкіри і майстерному виконанню деталей.

Сьогодні Minoronzoni srl - це динамічно розвивається, яка налічує близько 300 співробітників, має широку мережу представників і постачальників і контролює 4 бренду: TOSCA BLU, #BLUTOSCABLU, TOSCA BLU STUDIO і MINORONZONI +1953.

Розгорнути
Вгору